AnasayfaPortalliTakvimGaleriSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yapchat box

Paylaş | 
 

 ToKiO HoTeL

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ToKiO HoTeL
Anime Fan
Anime Fan
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Yaş : 22
puan : 325
favori animeleri : KKJ,Pokemon,D.N.Angel,Sailor Moon
Kayıt tarihi : 21/12/07

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: ToKiO HoTeL   Salı Ocak 15, 2008 9:44 pmİki yılda sadece Almanya'da 3.5 milyon albüm satan, 43 sold out show'da 400.000'üzerinde insana çalan, Avrupa çapında ise 10 platin plak kazanan Tokio Hotel'i sizlere değişik bir açıdan tanıtmak istedim
Henüz 18 yaşına giren iki ikiz kardeşin başını çektiği Tokio Hotel (TH) son dönemlerde bomba gibi patladı.

Grup bilinildiği üzere gerçekten şöhretleri oranıyla çok genç. İkiz kardeşler Bill ve Tom 1 Eylül'de 18 yaşlarına bastılar. Gustav 19, Georg ise 20 yaşında. Ama küçük yaşta aileleri sayesinde müzik aletleriyle tanıştıkları için yaşlarına bakıp küçümsememek lazım. Ayrıca unutulmamalıdır ki Popüler Müziğin büyük bir yerini 10-19 yaş grubu teenage dediğimiz yaş grubu oluştuyor.

Ve bu yaş kitlesi tecrübeli rock gruplarını dinlemeyi bilselerde ergenlik dönemindeki aşklarını, kavgalarını, dostlukları kısacası yaşamlarını kendi yaşıt müzik gruplarıyla yapmayı tercih ediyorlar.

Kaulitz kardeşlerin geçmişlerine baktığımızda müzik ile ilgilenmelerinde hiçbir engelleyici sebep göremiyoruz. İşte kanıtları; anne baba kavgaları, boşanma davaları, babalarından ayrılan iki çocuk...
Grubun şarkı sözlerinde onca zamana karşı yaşanan bu ayrılık mevzusunun izleri gözlemleniyor. Fakat diğer yandan bu hafif çaplı travmanın iyi sonuçlar doğurduğunuda söylemek gerekiyor. Gerçek babalarından sonra üvey babaları ikizlerin müziğe bakış açısını keşfetmiş ve kendiside bir türlü kabuğunu kıramamış bir müzisyen olduğundan Kaulitz kardeşlerden yardımlarını hiç esirgememiş. Bu yüzden Kaulitz kardeşler bazen üvey babalarının soyadını kullanmayı terci ediyorlar. (Trümper)Tokio Hotel tartışmalarının ikinci ekseninde ise erken gelmiş olan şöhret yatıyor. Gerekçe ise bu tarz prodüktör güdümlü projelerin ömürlerinin uzun süreli olmuyor olması. Fakat Tokio Hotel o tür gruplardan ayıran özellikler var. Grubun kökeni Bill'in ilkokul defterine çiziktirdiği şiirlerini Tom'la beraber şarkıya dönüştürmelerinden başlıyor. Grup, Gustav Schafer ve Georg Listing'in ikizlere katımasıyla son halini alıyor. Devilish ismiyle Almanya'nın küçük kentlerinden Magdeburg'da barlarda sahne almaya başlıyorlar. Onların ülke çapında şöhrete kavuşmaları ise Bill'in bir yetenek yarışmasına katılmasıyla başlıyor. Özel bir kanalın "Star Search" 'ünden çeyrek finalde elense de kurnaz yapımcı Peter Hoffman Bill'in ğeşinden Magdeburg'a gidiyor ve orada Devilish'i izliyor. Burada Devilish grubunu ikna ediyor ve onlara yardımcı prodüktörler ayarlıyor.
Bunlardan biriside David Jost, Bill'in sağ kolu kimliğinde takılıyor. Grubun bakıcılığını da üstlenen Jost grup elemanlarının üreticiliğini de beğeniyor.

"Bill'in sekiz yaşında yazdığı şarkıları bile kullanıyoruz, esas duyguyu veren sözlerde onlar oluyor zaten." David Jost

Jost her ne kadar müzikte söz sahibi olsada Bill sözlerin ve müziklerinin grubun ilk halinden çıktığını vurgulayarak söylüyor ve önce sözleri yazıyor sonra sözler üzerinden grup şarkıyı çıkartıyor. Ve en son seviyede Jost gelip durumu tamamlıyor.
Grubun diğer kısa süreli gruplardan özelliklerinden en büyüğüde bu zaten. Grubu kendileri oluştuyorlar, sözler kiralık bestekarlardan değil kendilerinden çıkıyor. Şarkılar oluştuktan sonra devreye diğer yardımcı kişiler menajer, prodüktör vs... giriyor.

En çok tartışılan konulardan biri ise imajları Ne erkek ne kadın imajı aslında hiçte yeni sayılmaz; Bowie ve glam rock müzisyenlerinin 70'li yıllarda toplumsal hayatın dikte ettiği cinsiyetler ve onların gerektirdiği rol, tavır ve davranışlara karşı olarak yarattıkları androjen imaj, tabulara karşı yıkıcı bir etkiye sahipti. 1980'lerde Army of Lovers, 1990'larda Placebo gibi gruplarda bu imajı kendilerine yansıtıp sürdürdüler.
TH'de özellikle Bill üzerinde yoğunlaşan bu imaj sonradan türetilmiş bir kılıf değil.

Bill 'in 2003'teki katıldığı yetenek yarışmasında vampirle peri arasındaki imajıyla kamera karşısına geçtiği biliniyor. Aslında bu özenmek bakımından kötü bir durum. Lakin TH konserleri bunu doğrulamakta. Konserlerde her bir köşede Bill'i özenen kişilerle dolu...Oysa grup buna karşı başkalarına özenmeyen siz kendiniz daha güzelsiniz gibilerinden mesajlarlar karşılık veriyor. Kısacası; tıpkı şarkılarının özünde olduğu gibi imajlarında da bir özentilik ve türetmece yok...

Grubun kurulumundaki profesyonel müzik hayatları pekte iyi başlamıyor. Sony BMG ile anlaşılıyor fakat tüm kayıtlar yapılacakken Sony yönetimi "Yeni Başlayanlar" için ayırdıkları bütçeyi kaldırıyor. Böylece anlaşma feshediliyor. Bu sırada grup üyelerini Universal Müzik kapıyor ve hızla grubu kurtlar vadisine atıyor.Bill Neden Böyle

David Bownie hayranı olduğundan olsa gerek Aktör Bownie. Bill küçüklüğünde Labytringh filmini defalarca, adeta taparak izlemiş. 11 yaşında bir Cadılar Bayramı partisine Bowie'nin King Goblin karakteri gibi giyinmiş ve o gün bugündür Bill böyleÖnce "Durch Den Monsun" sonra da "Schrei" single'ları listeleri adeta koparıyor. Ardından Eylül 2005'te "Screi" albümü yayınlanıyor. Albüm o kadar başarılı oluyor ki; 2006'da "Screi:Solaut du kannst" adı altında vokalleri güncellenmiş bir baskı daha yapıyorlar. 2007'nin şubatında ise "Zimmer 483" çıkıyor. Bu albümdede Almanya'daki liste fırtınası devam edince karar dünya açılmakta bulunuyor.

Bu durum sırasında İngilizce albüm startıda veriliyor.Aslında burada bilinmeyen bir şey söz konusu. İlk ingilizce albüm önceki iki albümün kırması gibi oluyor.Bu yeni albüm tamamen eski kayıtlardan oluşuyor sadece Bill stüdyoya girip vokalleri kaydediyor.Sözleride çevirmenler İngilizceye çevirmiş. Almanca sözlerin direkt karşılığı İngilizce olarak müziklerine yansıtmışlar.
İşte bu ufak ayrıntı "ipler onların elinde mi ?" sorusunu akıllara getiriyor.

Kliplere dikkat edecek olursanız benzer temalara sahipler. "Ready, Set, Go " 'nun klibinde özgürlüğü kısırlaştıran her türlü üniforma oalyına karşı bir duruş sergileniyor.

9. sınıfta müziğe daha fazla zaman ayırmak için okuldan ayrılmış ikizler. Buda onların müziğe olan aşklarının yapmaca olmadığının bir göstergesi niteliğinde.

İşte tüm bunların sonuna Tokio Hotel'in eski popüler müziğin örnekleri gibi mi olacağını yoksa birer yıldız mı olacaklarını zaman gösterecek.

Fakat benim görüşüm Tokio Hotel kendi müzikleri bakımından birer yıldız olacaklar. Sebep olarakta kendilerine özgü müzikleri, imajları ve geçmişlerini şarkılarına yansıtıyor olmaları. Kliplerinde ise gerçekten özgürlük teması iyi işleniyor.Albümler:


  • Schrei (2005)
  • Schrei: So laut du kannst (2006)
  • Zimmer 483 (2007)
  • Scream (2007)


Single:  • Durch den Monsun (2005)


Ödüller:

(06.10.2005) Comet Ödülleri - "En iyi yeni sanatçı", "Super comet"
(24.11.2005) "Eins Live Krone" Ödüllü
(01.12.2005) "Bambi" Ödüllü
(12.03.2006) ECHO - "En iyi yeni sanatçı"
(25.03.2006) Steiger Ödülleri "En iyi yeni "
(06.05.2006) Bravo Otto show - "Goldener Otto"
(22.05.2006) Bild Osgar - "Music" Ödüllü
(01.06.2006) Bravo Otto Macaristan - "En iyi yabanci grubu", "En iyi yeni yabanci sanatçı"
(24.09.2006) Goldene Stimmgabel - "En iyi Alman Popgrubu"
(07.12.2006) Eins Live Krone - "En iyi Canlı sanatçı"
(28.04.2007) Bravo Superstars - "En iyi Erkek Rock Grubu (SuperBand Rock)"
(03.05.2007) Super comet "En iyi video" Der Letze Tag


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelfan.forume.biz
ToKiO HoTeL
Anime Fan
Anime Fan
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Yaş : 22
puan : 325
favori animeleri : KKJ,Pokemon,D.N.Angel,Sailor Moon
Kayıt tarihi : 21/12/07

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL   Salı Ocak 15, 2008 9:48 pm

Grup Üyeleri:

Tom Kaulitz

Tom Kaulitz (d. 1 Eylül 1989, Leipzig, Almanya) Tokio Hotel pop-rock grubunun gitaristidir.Tom, Tokio Hotel'nin baş vokalisti Bill Kaulitz'in ikiz kardeşdir.

ÇOCUKLUK
Tom Kaulitz Leipzig'de doğdu. Annesi Simone Kaulitz ve babası Jörg Kaulitz'dir. Annesi ve babası boşandıktan sonra annesi Gordon Trümper ile evlenmiştir. Tom, Bill'den 10 dk önce doğmuştur. İkizler kreşteyken birbirlerine o kadar çok benziyorlarmış ki kreşe üstlerinde adları yazan tişörtlerle gidiyorlarmış bu sayede insanlar onları ayırabiliyormuş. Yıllar geçtikçe değişmeye başlamışlar ve şu an birbirlerinden çok farklı iki kişiler. Bill yedi yaşında kendi şarkılarını yazmaya başlamış. İlkokulda Tom genellikle öğretmenlerine kağıt topları ve mürekkep atarmış. Bill okulu 1.9 gibi bir puanla bitirirken(Bu Almanya'da çok iyi bir puan) Tom 2.2 puaanla bitirmiş.

KARİYER
Tom 7 yaşından beri gitar çalabiliyor. 2001 yılında Gustav ve Georg ile tanıştılar. Müzik zevklerinin aynı olduğunu anlayan dörtlü 'Devilish' adında ilk gruplarını kurdular. Küçük şovlarda, gece klüplerin de ve barlarda çaldıktan sonra 2003 yılında Peter Hoffmann ile tanışarak Universal Music Domestic Division ile anlaşma imzaladılar. ilk albümleri SCHREİ'yi 2005 yılında yayınladılar. Albüm kısa zamanda çok sattı ve Avrupa'da hızla tanınmaya başladı. Tom gitar çalmanın yanında şarkı da söyleyebiliyor. Ancak birkaç konserde Bill'e eşlik ettikten sonra hem gitar çalıp hem de şarkı söylmenin çok zor olduğunu kendi sesini duyunca kafasının karıştığını söylemiştir. Bunun yanı sıra gelecek albümde şarkı söyleyebilceğini belirtmiştir. Tom ayrıca kardeşi Bill ile 1995 yılında "Verrückt nach dir" adlı Alman filminde rol almıştır.


STİL
Bill'in gothic görünüşünün tersine Tom daha çok bol kıyafetleri ve rap stili tercih etmiştir. Ayrıca Tom ve Bill'in müzik zevkleri de farklıdır. Tom rap müziğin yanı sıra ACDC VE Aerosmith adlı iki rock grubunu dinlemektedir. Tom her müziğin güzel olduğunu sadece Whitney Houston'ın şarkılarının boktan olduğunu söylemiştir.


AŞK HAYATI
Tom grubun playboyudur. Tek gecelik aşkları ile ünlüdür. Kızlara ayıracak vakti olmadığını söylemektedir. Bravo dergisinde çıkan bir habere göre Tom şimdiye kadar 25 kızla yatmıştır ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır. Ayrıca Tom'a yaşadığı tek gecelik ilişkiler nedeniyle Bill çok kızmaktadır. Hoşlandığı kız tipini kızıl veye kumral saçlı, kendine güvenen ve biraz bitchy olarak tanımlayan tom kaulitz seviştiği kızların dış görünüşünde ayrım yapmamakla birlikte 13-17 yaş arası kızlarla birlikte olmuştur. ( ay çok salak yazmış ya bence yoktur böyle bişe ya )


GENEL BİLGİLER
Doğum tarihi: 01,09,1989 Kardeşleri: İkiz kardeşi Bill Kaulitz ve üvey kız kardeşi(adı bilinmiyor) Hobileri: Partiler ve grafiti

Bill Kaulitz
Bill Kaulitz (d. 1 Eylül 1989, Leipzig, Almanya) Tokio Hotel pop-rock grubunun baş vokalistidir. Bill Tokio Hotel'nin gitaristi Tom Kaulitz'in ikiz kardeşdir.

Çocukluk
Bill Kaulitz Leipzig'de doğdu. Annesi Simone Kaulitz. Babası Jörg Kaulitz.Daha sonra annesi tekrar evlendi üvey babası Gordon Trümper.Üvey babasının da müziğe büyük bir yeteneği var ve o da başka bir grupta gitarist. Kardeşi Tom Kaulitz ise Bill'in grubunda gitarist ve ondan 10 dakika önce doğmuş.

İkizler kreşteyken birbirlerine o kadar çok benziyorlarmış ki kreşe üstlerinde adları yazan tişörtlerle gidiyorlarmış bu sayede insanlar onları ayırabiliyormuş. Yıllar geçtikçe değişmeye başlamışlar ve şu an birbirlerinden çok farklı iki kişiler. Bill yedi yaşında kendi şarkılarını yazmaya başlamış. İlkokulda Tom genellikle öğretmenlerine kağıt topları ve mürekkep atarmış. Bill okulu 1.9 gibi bir puanla bitirirken (Bu Almanya'da çok iyi bir puan) Tom 2.2 puanla bitirmiş (Bill'in puanı daha iyi).


Stil
Bill Kaulitz erkeksi ve kadınsı stilleri bir arada kullanan bir rockçı. Genelde sıkı ve dar kotlar, siyah ceket, rock gruplarının bilekliklerini ve gotik takıları seviyor. Şarkı söylemeye başladığı günden beri saçlarını siyaha boyuyor ve siyah göz makyajı yapıyor. Uçları sivri saç modelinin çok etkileyici olduğunu düşünüyor vee etkileyici bakışları bütün kızların kalbini hoplatıyor. Hakkında, homoseksüel olduğuyla ilgili görüşlerin yalan olduğunu da ispatlamaya çalışıyor.

Kinini içinde tutuyor. Ama yine de Bill kendini müziği,giysileri ve tarzıyla gayet güzel ifade ediyor.

AŞK HAYATI
Bill sevgilisinin küçük,şirin tatlı,esmer,dini önemli değil,yaşadığı yer başka bir ülke olmasını istiyormuş.Kolları narin olmalıymış.Ondan 10-20 cm arasında kısa olmalıymış.Stili ve dinlediği müzik farketmezmiş.Renksiz gözlü,normal kiloda,bakımlı,onu fazla boğmayan ama biraz kıskanan,en fazla 6 yaş küçük şımarık olmayan,kin tutmayan utangaç kızlarmış ve beyaz veya buğday tenli olmalıymış.


Kariyer
Bill yedi yaşından beri şarkı söylüyor ve yazıyor. Almanyadaki Star Search yarışmasında ikizi olmadan tek başına "It's Raining Man"i söylemişti. Ve sonuda 2001 yılında Tom ve Bill , George ve Gustav'la tanıştılar.Çalış tarzları ve müzikten aldıkları tat aynı olduğu için bir grup kurdularŞablon:Devilish. Küçük bar ve klüplerde söyledikten sonra yapımcı Peter Hoffman ile tanıştılar. Ve Universal Müzikle anlaşma imzaladılar. O zamandan beri Tokio Hotel olarak tanınıyorlar. Öbür söz yazarlarınıda yardımıyla Bill kısa sürede tüm kasetin şarkılarını tamamladı ve ilk kasetleri "Schrei" çıktı. Tüm Avrupada büyük bi hızla bütün kasetler satıdı. Bir anda listelerde en üst sıralara yerleştiler. Daha sonra 2006 yılında "Schreiénin ingilizcesini çıkardılar Şablon:Scream ve artık Bill'in sesi iyice oturmuştu. Ardından yeni albümleri Zimmer 483'ü çıkardılar. Şimdi Mart ayında turneye çıkmayı planlıyorlar.

Ve Bill "Arthur ve Minimoylar" filminin almancaya çevrilmesinde Arthur'u seslendirdi.

Genel Bilgiler
Kardeşleri: Tom Kaulitz ikiz kardeşi (ayriyetten bide diğer babasından bi kız kardeşi var üvey ve bu kız bill e aşık )
Burcu:Başak
Boyu:1.83
Kilosu:50kg
Cinsiyeti:erkek
Göz Rengi:kahve rengi
Saç Rengi:Aslında koyu sarışın ama siyaha boyatıyor
Hobileri:Müzik ve Partiler
Dövme ve Piercingleri: 2 tane dövmesi var bir tanesi ensesinde "Tokio Hotel'in anblemi (bu dövmeyi annesinden gizli yaptırmıştır annesi duyduğunda çok kızmış)Diğeri ise sol kasığında iç içe geçmiş bir sürü yıldız. Ayrıca dilinde ve kaşınde piercing var.(dilindeki pearcing yalarken zevk veriyomuş)
En Sevdiği Şarkıcı/Grup:Greeenday Keane David Bowie , the rasmus
En Sevdiği Şarkı:Try Again
İlk Aldığı Albüm: Nena
İlk Konseri: Nena Yapmak İstediği Şey: Eğlenmek ve Özgür olmak

1994 yılında bir sürü filmde figüran olarak kardeşiyle rol aldı.

Bill en sevdiği sanatçılardan biri olan Nena ile Arthur und Minimoys'un Almanca seslendirmesini yaptı.

Georg Listing

Georg Listing 31.03.1987 yılında Halle'de doğmuştur.Burcu grubun diğer üyelerinden farklı olarak koçtur.Georg'un saç rengi kahverengi,gözleri de pek anlaşılmasa da yeşildir.Goerog Halle'ye nazaran Almanya'nın Magdeburg şehrinde yaşamayı tercih ediyor.Hobileri spor yapmak,diğer grup üyeleri gibi müzik dinlemek ve en önemlisi partilerdir.Partilerde dans etmeye bayılıyor.En sevdiği ders (çok tuhaf) psikolojidir.En sevmediği ders de Gustav gibi Almanca ve matematiktir.En sevdiği grupların başında Green Day geliyor ve diğer bir grup da oasis'dir.En sevdiği şarkı:dont phunk with my heart(black eyed peas)'dir.İlk satın aldığı albüm oasis'in "definitely maybe"adlı albümüdür.Hayat felsefesi:leb deinen traum(travmanı yaşa)'dır.Hayalindeki kadının Eva longoria olduğunu söyleyen Georg bi süre önce Tomu kıskanıp onun kız arkadaşını etkilemeye kalkmış fakat başarısız olmuştur.Goerg diğer grup üyelerinden çok çok farklıdır.Bunların en başında diğer üyeler gibi köpek ve kedi sevmiyor çünkü bu hayvanların tüylerine ve kıllarına alerjisi var.Ve Georg geceleri çıplak uyumayı daha çok tercih edenlerden.Son olarak da idolü:Flea (red hot chili peppers)dir.

************************************************************************tam adı:georg listing)

lakabı:george

doğum günü:31.03.1987

burcu:koç

doğum yeri:halle

yaşadığı yer:magdeburg

boyu:1,78

saç rengi:kahverengi

göz rengi:yeşil

hobileri:spor,müzik,partyler

en sevdiği ders Psikoloji

en sevmediği dersler:almanca,matematik,...

en sevdiği gruplar:greenday,oasis

en sevdiği şarkı:dont phunk with my heart(black eyed peas)

idolü:Flea (red hot chili peppers)
ilk satın aldığı albüm ..asis "definitely maybe"

hayat felsefesi:leb deinen traum(travmanı yaşa)

Gustav Schafer

Gustav Schafer 08.09.88 yılında Almanya'nın Magdeburg şehrindedünyaya gelmiştir.Bir tane

kız kardeşi var.Burcu ise Bill ve Tom Kaulitz gibi Başaktır.Boyu 1.68 olan Gustav'ın saç rengi sarı,göz rengi ise kahverengidir.Hobileri müzik dinlemek ve bisikleyte binmektir.En sevdiği ders beden eğitimi ve en sevmediği ders tüm grubunda sevmediği gibi fiziktir.Ama Gustav diğerlerinden farklı olarak Almanca dersinden de pek haz almıyor.Grubun en sakini olan Gustav aslında o kadar da sakin müziklerden hoşlanmadığı gibi sert müziklere bayılıyor.En sevdiği grupların başında Metelica ve Slipknot geliyor.Ayrıca Tokio Hotel'in ortak sevdiği grup ise Green Day dir.Gustavın en sevdiği şarkı b.y.o.b.(system of a down)'dur.Ve de son olarak idolü :Lars Ulrich'dir:************************************************************************

tam adı:gustav schafer

doğum tarihi:08.09.88

doğum yeri:Magdeburg

kardeşleri:kız kardeşi var

oturduğu yer:Magdeburg

burcu:başak

boyu:1,68

saç rengi:sarı

göz rengi:kahverengi

hobileri:müzik ve bisiklet

en sevdiği ders:beden

en sevmediği dersler:fizik,almanca

en sevdiği guplar:slipknot,metallica

en sevdiği şarkı:b.y.o.b.(system of a down)

idolü:Lars Ulrich

ilk satın aldığı albüm:metallica
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelfan.forume.biz
ToKiO HoTeL
Anime Fan
Anime Fan
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Yaş : 22
puan : 325
favori animeleri : KKJ,Pokemon,D.N.Angel,Sailor Moon
Kayıt tarihi : 21/12/07

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL   Salı Ocak 15, 2008 9:52 pm

Resimler:


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelfan.forume.biz
ToKiO HoTeL
Anime Fan
Anime Fan
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Yaş : 22
puan : 325
favori animeleri : KKJ,Pokemon,D.N.Angel,Sailor Moon
Kayıt tarihi : 21/12/07

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL   Salı Ocak 15, 2008 9:56 pm

TOM:
BİLL:
GEORG:
GUSTAV:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelfan.forume.biz
ToKiO HoTeL
Anime Fan
Anime Fan
avatar

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Yaş : 22
puan : 325
favori animeleri : KKJ,Pokemon,D.N.Angel,Sailor Moon
Kayıt tarihi : 21/12/07

Character sheet
animanga world:
usagitusikino: 4

MesajKonu: Geri: ToKiO HoTeL   Salı Ocak 15, 2008 9:59 pm

arkadaşlar bnm sunumum bu kadar umarım beğenirsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://www.tokiohotelfan.forume.biz
 
ToKiO HoTeL
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
animanga world :: SİTE GENEL :: Müzik, Sinema ve Diziler-
Buraya geçin: